Apie mus

UAB GESERAS įkurta 2004 m. kovo mėnesį.

Nekilnojamojo turto paslaugas teikia nuo 2006 m.

Tai sparčiai besiplečianti, aktyvi įmonė. Artimiausiu metu planuojama plėtra virš dešimties brokerių.

Pagringinis mūsų tikslas - aukštos kokybės paslaugų teikimas, kad paslaugomis patenkinti klientai  rekomenduotų mus savo draugams ir pažįstamiems.

Bendrovė neapsiriboja tam tikra nekilnojamojo turto rūšimi, bet siekia patenkinti visus kliento poreikius, susijusius su įvairaus nekilnojamojo turto operacijomis.

Gyvenamosios ir komercinės patalpos, įvairios paskirties sklypai, investiciniai  projektai, individualūs namai, kaimo sodybos, - viskas, ką nori pirkti, parduoti ar nuomoti mūsų klientai, yra mūsų darbo objektas.

Jei mes neturime pirkėją tenkinančio objekto, visada stengiamės padėti tokį objektą rasti  mūsų draugų  ir net  konkurentų brokerių sąrašuose, siekdami patenkinti klientų poreikius.

Mes esame draugiški ir atviri bendradarbiavimui su visų įmonių brokeriais, -dalinamės komisiniais, keičiamės informacija.

 

Nesivaržykite mus trukdyti  7 dienas per savaitę, 11  valandų (nuo 9 val. iki 20 val) per dieną.

Skambinkite bet kokiu nekilnojamojo turto klausimu. Mielai stengsimės padėti.

Iš anksto dėkojame visiems, mus rekomendavusiems. Rekomenduotiems klientams skiriame didelį dėmesį ir pasitikėjimą.

Mes nebijome ekonominių svyravimų, pakilimų ar nuosmukių iššūkių,  manydami, kad tai suteikia papildomas galimybes tobulėti mums ir mūsų darbui. 

Manome, kad bet kuriuo, pakilimo ar nuosmukio metu, žmonės nenustoja rūpintis savo turtu: pelningiau išnuomoti/išsinuomoti, parduoti/nusipirkti, iškeisti. Mes pasiruošę padėti įgyvendinti  klientų planus optimaliausiu būdu. 

 

Laukiame Jūsų laiškų ir skambučių!